Organizacija nastave

Autor: Biserka Kuzmić, 28. 1. 2021.

Stožer civilne zaštite SMŽ dao je preporuku osnivačima i ravnateljima osnovnih i srednjih škola o organiziranju nastave:

„Model A“ – nastava u školi za sve završne razrede, „Model C“ – nastava na daljinu za ostale razrede.

Od ponedjeljka, 1. veljače 2021. učenici:

4.a i 4.b dolaze u školu ujutro (A raspored)

- 3.d, 3.e, 3.f, 3.g dolaze u školu poslijepodne (A raspored) ili idu na praktičnu nastavu (u  dogovoru s mentorima)

- pomoćna zanimanja 3.hteš, 3.iteš – dolaze u školu ujutro (A raspored)

- učenici 1. i 2. razrednih odjela i 3.a,b,c – imaju nastavu na daljinu (online) ili idu na praktičnu nastavu (u dogovoru s mentorima)

ZAKLJUCAK_STOZERA-27-1.jpg (79.98 KB)